O nás

 

Vítejte na stránkách nové chovatelské stanice Hamsters de Prague. Hlodavce miluji snad již od narození, už jako malá jsem tahala na venkově králíky a vozila je chudáky v kočárku 🙂 pak jsem dostala své první morče, byla to skvělá, chytrá a společenská morčecí slečna, která se dožila téměř devíti let. Později náš pes nalezl u popelnice zakrslého králíka, který u nás samozřejmě  zůstal, až nakonec jsem se dostala ke křečíkům i potkanům a pískomilům. Prvního křečíka a mnoho dalších jsem zachránila, protože je někdo někde nechal, či hledali nový domov, podobně se k nám dostal i zakrslý králík, morče, pískomilka a pes. Nyní u nás žije několik křečíků, pískomilka, pes, rybičky a strašilky.

Do svého prvního křečíka jsem se hled zamilovala a tento druh si oblíbila. Několik let jsem hledala kvalitní křečíky Campbellovi, abych mohla založit chovnou stanici a zaměřit se na chov zdravých a vymazlených jedinců. Nyní, kdy od mého prvního chovu křečíka uběhlo 15 let,  jsem konečně nalezla jedince, kteří jsou zdraví a opravdu mazlíci. První vrh bude kombinací z chovu ze skvělé chovatelské stanice X-rats a ze zahraničního dovozu.  Více v rubrice Plánované vrhy a Miminka k odběru.

Zákaz šíření obrázků, na která se vztahují autorská práva. Tímto za krásnou grafiku děkuji kamarádovi BcA. Vítku Kováři 🙂