Miminka k odběru

Momentálně nemáme žádná miminka! 

Vrh E se narodil 1.12. Slečny silvering a opal zůstávájí u nás, agouti kluk Edin již v novém domově 💚

Rodiče: Cecilka Hamsters de Prague a Viggo of X-rats! 💛

Vrh D

21.7. 2020 se narodilo 7 krásných miminek, Cecilce Hamsters of Prague a Raykovi of X-rats, 3 kluci a 4 holky barev agouti, argente a opal. 1 opal holka – Dufy – ještě volná, je hodně plachá, skáče do výšky, takový malý ďáblík 🙂 pokud by měl někdo zájem mít křečíka na „kukandu“, je stále volná. Není mazlivá, proto počítám,že zůstane u nás v chs. Ale pokud by našla jiný milující domov, pište 😉

Společná fotka mimin vrhu D

Duddly, již v novém domově 🙂

2 kluci a 3 holky již v nových domovech 🙂

Believe již v novém domově 🙂

  • VIDEA MIMINEK Z 11.2.2020,  stačí kliknout na odkaz níže 🙂

Vrh C

Matka: Arónie Hamsters of Prague x Otec: Twenty Times Maxmilián (NL)

Maxovi a Arónii se 26. 1. 2020 narodilo 6 miminek. K odběru na začátku března! 2 holky a 4 kluci.

Cecilka a Cinda zůstanou u nás. Cid a Caesar v novém domově Chs z Květnice, Cliff s Benem v novém domove u paní Zuzany. Cipísek zůstal doma.

Pozn.: Cipísek a Bad nám byli z nového domova vráceni. Byli spolu oba dva a nevím,čím to bylo, jelikož nová majitelka neposlala pořádné video,ale osobně si myslím,že problém byl jinde a ne ve rvačkách. Kluci se prý hrozně rvali. Po několika týdnech byli slečnou odděleni,cca dva týdny a mně před týdnem po dohodě vráceni. Dala jsem je opět do jedné ubikace. První den byly malé šarvátky,byli opět v novém prostředí, museli si ujasnit dominanci, naprosto normální chování,druhý den také tak,cca dvakrát za noc jsem slyšela pískání. Od té doby již pátý den klid, nespí spolu v jednom domečku,ale střídají se v kolečku, nehádají se, nebojují spolu u misky se zrním. Kluci zůstají doma, nebudu je opět stresovat novým prostředím. Další zájemci budou muset počítat s tím,že křeček je noční tvor, tudíž v kolečku,které dělá občas hluk, běhají hlavně v noci, křečíci spolu také komunikují pískotem. Vše především v noci. Majitele si již budu pečlivě vybírat a pokud se mi něco nebude zdát, mám právo zájemce odmítnout. 

Zde video:

DSCN9348

Vrh B

Matka: Amálie Hamsters de Prague x Otec: Chappie of X-rats

Amálce a Chappiemu se 23. 1. 2020 narodila 4 miminka, k odběru na konci února! 2 holky a 2 kluci.

Zde video:

DSCN9347

  1. Blossom je v novém domově v Chs X-rats. Believe nejela do Holandska, ale je již v novém domově u paní Dity U.! Believe není vhodná do křeččí skupiny, je velmi dominantní, křečíky spolubydlící kouše,ale jinak na lidi je mazlík. Ben již v novém domově u paní Zuzany. Bad zůstává! Viz. Pozn.výše.

Vrh A

Matka: Diamond´s Melody (NL)       Otec: Indigo of X-rats

Čtyři miminka narozena 12.8.2019, dva kluci a dvě holky.

Holky Arónie a Amálie zůstávají u mě.

 

Akim a Aeron již mají krásné nové domovy od 12.10.2019 🙂